Rekonstrukce silnice na Telč dokončena

16. listopadu 2007 v 0:40 | dario |  Dačice
Dne 15.11.2007 ve 13h byla slavnostně otevřena opravená silnice z dolního náměstí na konec města, směrem na Telč. Pásku přestřihli zleva: Pavel Habr - místostarosta, Robin Schinko - první náměstek hejtmana, Rudolf Hájek - starosta.
Zpáva z www.kraj-jihocesky.cz :
Celkem 1150 metrů měřila rekonstrukce silnice II/406 a III/40625 v Dačicích, po které zase začnou řidiči jezdit tento čtvrtek odpoledne. Úpravy se přitom prováděly v ulicích města a v části náměstí. Jihočeský kraj vložil do rekonstrukce vozovky, prodloužení kanalizace a překládky sdělovacích kabelů 35,3 milionu korun, město Dačice do oprav a výstavby chodníků, parkovacího stání, rekonstrukce vodovodu a kanalizace, veřejného osvětlení a vegetačních úprav 35,7 milionu korun.
"V souběhu s těmito pracemi se také prováděla pokládka plynu. Doba výstavby byla celkem 155 kalendářních dnů. Chtěl bych přitom ocenit jak spolupráci s městem, tak trpělivost a pochopení ze strany obyvatel Dačic, protože stavba si vyžádala kromě jiného omezené zásobování, objížďky i ztížený pohyb v této části města," říká Robin Schinko, první náměstek hejtmana.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama